ارشاکو
آموزش پاستا با سس قارچ و پنیر | کلوپ آموزش

 • ADS
 • ADS
 • آموزش پاستا با سس قارچ و پنیر

  428399_416529515057518_1168469507_n
  پاستا با سس قارچ و پنیر:مواد لازم برای ۶ نفر:

  ▪ قارچ ورقه‌ای خرد شده ۳۰۰ گرم
  ▪ پیاز بزرگ رنده شده ۱ عدد
  ▪ ماکارونی فرمی ۱ بسته(یا اسپاگتی یا تالیاتلی، بسته به ذائقه خودتون)
  ▪ خامه ۲۰۰ گرم
  ▪ سیر له شده ۲ حبه

  ▪ کره ۵۰ گرم
  ▪ آبلیمو ۱ قاشق سوپخوری
  ▪ شیر نصف پیمانه
  ▪ جعفری ریز شده ۴ قاشق غذاخوری
  ▪ روغن ۲ قاشق غذاخوری
  ▪ نمک و فلفل به مقدار لازم
  .پنیر پارمسان به میزان دلخواهطرز تهیه

  پیاز را در روغن تفت داده و بذارید تا یه کم نرم بشه. بعد سیر را به اون اضافه کنید و بلافاصله قارچ را همراه آبلیمو، نمک و فلفل به مواد اضافه کنید و تفت بدید. (شعله گاز زیاد باشه تا قارچ آب نندازه).
  خامه را با نصف پیمانه شیر مخلوط کنید و به‌هم بزنید تا یک‌دست بشه. بعد آن را به مخلوط قارچ و پیاز اضافه کنید و مرتب هم بزنید تا مخلوط غلیظ شود. جعفری خرد شده و کره را به مخلوط اضافه کنید و مواد را از روی حرارت بردارید.
  ماکارونی را درون آب در حال جوش که به آن نمک و روغن زدید، بریزید. پس از پخته شدن ماکارونی را آبکش کنید و بلافاصله با سس و قارچ مخلوط کرده و پنیر رو روش بریزید و سرو کنید.

  ***نکات:

  *مخلوط خامه رو که خواستید اضافه کنید، برای اینکه خامه نبره، باید از مواد داغ توش بریزید تا کم کم دماش بالا بره و بعد به کل مواد اضافه کنید.

  Photo: پاستا با سس قارچ و پنیر:</p><br /> <p>مواد لازم برای 6 نفر:</p><br /> <p>▪ قارچ ورقه‌ای خرد شده 300 گرم<br /><br /> ... ▪ پیاز بزرگ رنده شده 1 عدد<br /><br /> ▪ ماکارونی فرمی 1 بسته(یا اسپاگتی یا تالیاتلی، بسته به ذائقه خودتون)<br /><br /> ▪ خامه 200 گرم<br /><br /> ▪ سیر له شده 2 حبه<br /><br /> ▪ کره 50 گرم<br /><br /> ▪ آبلیمو 1 قاشق سوپخوری<br /><br /> ▪ شیر نصف پیمانه<br /><br /> ▪ جعفری ریز شده 4 قاشق غذاخوری<br /><br /> ▪ روغن 2 قاشق غذاخوری<br /><br /> ▪ نمک و فلفل به مقدار لازم<br /><br /> .پنیر پارمسان به میزان دلخواه</p><br /> <p>طرز تهیه</p><br /> <p>پیاز را در روغن تفت داده و بذارید تا یه کم نرم بشه. بعد سیر را به اون اضافه کنید و بلافاصله قارچ را همراه آبلیمو، نمک و فلفل به مواد اضافه کنید و تفت بدید. (شعله گاز زیاد باشه تا قارچ آب نندازه).<br /><br /> خامه را با نصف پیمانه شیر مخلوط کنید و به‌هم بزنید تا یک‌دست بشه. بعد آن را به مخلوط قارچ و پیاز اضافه کنید و مرتب هم بزنید تا مخلوط غلیظ شود. جعفری خرد شده و کره را به مخلوط اضافه کنید و مواد را از روی حرارت بردارید.<br /><br /> ماکارونی را درون آب در حال جوش که به آن نمک و روغن زدید، بریزید. پس از پخته شدن ماکارونی را آبکش کنید و بلافاصله با سس و قارچ مخلوط کرده و پنیر رو روش بریزید و سرو کنید.</p><br /> <p>***نکات:</p><br /> <p>*مخلوط خامه رو که خواستید اضافه کنید، برای اینکه خامه نبره، باید از مواد داغ توش بریزید تا کم کم دماش بالا بره و بعد به کل مواد اضافه کنید.
  با تشکر از ابراز احساس شما!
  بعد از خواندن مطلب چه حسی دارید؟
  • برانگیخته
  • مجذوب کننده
  • خوشحال کننده
  • حوصله سر بر
  • ناراحت کننده
  • عصبانی شدم
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

  ديدگاهي بدهيد !


  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.