ارشاکو
آموزش طراحی ناخن برای روز ولنتاین | کلوپ آموزش

 • آموزش طراحی ناخن برای روز ولنتاین

  شما می توانید علاوه بر پوشیدن لباس قرمز و تهیه ی کادو برای عزیزاتان و غیره و غیره در زیبایی ظاهری خود نیز از نشان های ولنتاین استفاده کنید . در این آموزش خواهید آموخت که چگونه ناخن های خود را متناسب با روز ولنتاین بیارایید .

  گام ۱ :

  برای طراحی ولنتاینی شما به لاک هایی با رنگ قرمز و سفید  ( با برس های معمولی (و یک لاک فرنچ قرمز رنگ (بهتر است دو لاک قرمز ازنظر روشنی و تیرگی هم سطح باشند) نیاز دارید . یا شما می توانید دو لاک سفید و قرمز معمولی را همراه با یک قلموی مخصوص فرنچ تهیه کنید تا مجبور به خرید دوباره ی لاک فرنچ (لاک هایی با قلموی مخصوص فرنچ / مانیکور ) نباشید .

  گام ۲ :

  ناخن های خود را سوهان بکشید و آنها را کاملا مرتب و تمیز کنید .

  گام ۳ :

  تمام ناخن هایتان را به لاک سفید رنگ آغشته کنید . حتما لاک سفید را دو مرتبه روی ناخن هایتان بزنید .  توجه داشته باشید بعد از اینکه لایه ی اول را اعمال کردید ، پس از اینکه کاملا از خشک شدن آنها اطمینان پیدا کردید به سراغ لایه  دوم بروید .

  گام ۴ :

  با استفاده از قلموی نازک یک خط مورب را همانند شکل با لاک قرمز روی ناخن هایتان بکشید و نیمی از آن را با رنگ قرمز پر کنید . به طوریکه نیمی از ناخنتان رنگ سفید و نیمی دیگر رنگ قرمز داشته باشد . اینکار را برای تمامی انگشت های دستتان به جز انگشت حلقه انجام دهید .

  به این ترتیب که روی انگشت حلقه ی خود فقط خط مورب قرمز رنگ را بکشید و دیگر نیازی نیست که نیمی از آن را با رنگ قرمز پر کنید .

  گام ۵ :

  با استفاده از قلموی نازک آغشته به رنگ قرمز ، یک قلب (برای کشیدن قلب کافیست ، دو نقطه ی اشک مانند را کنار هم بگذارید) را در نیمه ی سفید رنگ دو انگشت وسط و انگشت حلقه بکشید .زیباتر است که قلب ها را در جهت شخص مخاطب بکشید نه خودتان ، به تصویر توجه کنید .

  گام ۶ :

  پس از خشک شدن کامل لاک ها ، با استفاده از یک لاک برق ناخن ، درخشش را نیز برای زیبایی هر چه بیشتر به طراحی خود بیفزایید .

  گام ۷ :

  طراحی زیبای شما به اتمام رسید .

  ولنتاین مبارک .

  منبع :  ehow

  با تشکر از ابراز احساس شما!
  بعد از خواندن مطلب چه حسی دارید؟
  • برانگیخته
  • مجذوب کننده
  • خوشحال کننده
  • حوصله سر بر
  • ناراحت کننده
  • عصبانی شدم
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

  يک ديدگاه به ثبت رسيده است

  ديدگاهي بدهيد !